Diziler Filmler

Jagun Jagun (The Warrior) Filmi
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Sinema
 4. »
 5. Jagun Jagun (The Warrior) Filmi Fragman İzle, Konusu, Yorumlar Ve Oyuncu Kadrosu

Jagun Jagun (The Warrior) Filmi Fragman İzle, Konusu, Yorumlar Ve Oyuncu Kadrosu

I0hSsxbbQz I0hSsxbbQz -
2548 1

Jagun Jagun (The Warrior) filmi, bir dram ve tarih filmi tanıtımıyla karşınızdayız. Bir aksilik olmaması halinde 10 Ağustos 2023 tarihinde Netflix’te yayınlanacak olan bu filme dair sizlere olabildiğince detaylı bilgi vermek istiyoruz. Hadi gelin hep birlikte filme dair detaylara bakalım.

Jagun Jagun (The Warrior) filmini izlemek için Netflix’te üyeliğinizin olması gerekiyor. Lütfen sadece yasal yollardan izleyiniz.

Jagun Jagun (The Warrior) Filmi

Jagun Jagun (The Warrior) Filmi

Filmin yönetmen koltuğunda Tope Adebayo ve Adebayo Tijani oturuyor. Filmin senaristleri ise Femi Adebayo, Adebayo Tijani’dir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi filmin vizyon tarihi ise 10 Ağustos 2023’tür.

Film tür olarak dram filmi, tarih filmi olarak geçiyor. Bu tür filmler ülkemizde oldukça sevilen filmlerdendir. Bakalım izlemeniz halinde ne tür düşünceler içerisinde olacaksınız?

Filmin genel detayları;

Yönetmen : Tope Adebayo, Adebayo Tijani
Senarist : Femi Adebayo, Adebayo Tijani
Oyuncular : Femi Adebayo, Lateef Adedimeji, Odunlade Adekola, Ibrahim Yekini Itele, Bakunmi Oluwashina…
Tür : Dram Filmleri, Tarih Filmleri
Yıl ve Süre : 2023 – 2 saat 13 dakika
Yayın Tarihi : 10 Ağustos 2023 (Netflix)
Menşei : Nijerya
Yapımcı : Euphoria 360

Filme dair görseller;

Jagun Jagun (The Warrior) Filmi Konusu

Filmin konusu hakkında edinmiş olduğumuz bilgi şu şekilde;

Savaşçı olmayı kafasına koymuş genç bir adam, seçkin bir orduya katılmaktadır. Bu macerada onu, bir diktatörün gazabı ve tutkulu bir kadının aşkı beklemektedir.

Görmüş olduğunuz gibi filmin konusu genel hatlarıyla bu şekilde. Paylaşmış olduğumuz videoyu da izleyerek yine filme dair bilgi edinebilirsiniz.

Jagun Jagun (The Warrior) Filmi Fragman İzle

Jagun Jagun (The Warrior) Filmi Yorumlar

Jagun Jagun (The Warrior) Filmi

Filmin fragman videosunun altına atılmış yorumların bir kısmı şu şekildedir; (Söz konusu yorumlar yabancı dilde yazılmış olduğundan dolayı web sitemizde çeviri biçiminde paylaşılmaktadır. Bazı anlam kaymaları söz konusu olabilir.)

 • Bu biziz, burası Afrika. Genel halka nasıl tasvir edildiğimizin anlatısını değiştiren kendi gerçek hikayelerimizi ne kadar çok anlatırsak, dünya Afrika’nın güzelliğini ve zengin kültürünü o kadar çok görür.
 • Hmmmm… yanaklarımdan sevinç gözyaşları süzülüyor, ağladığım için ageshikole’u bitiremedim. Şimdi bakınca mutluluktan gözyaşlarımı tutamıyorum. Afrika ile mutluyum, halkım Nijeryalı olmaktan gurur duyuyorum. Hikaye anlatma çağımız geldi. Teşekkürler Nollywood, Teşekkürler Femi, bu epik!!!
 • Şimdi, Nijeryalı film yapımcıları oraya geliyor. Femi Adebayo bu şaheser için tebrikler
 • Bu fantastik. Hep Yoruba film endüstrisinin ünlü olacağı bu günü bekledim. Anlatacak çok hikayemiz var. Tarihler, savaşlar, krallar vs. Hatta her zaman DO Fagunwa’nın Irinkerindo’su, Ogboju Ode’si gibi harika kitaplara dayanan bazı filmler istemişimdir. Dikkatli planlama ve iyi hikayelerle, filmlerin bir gün Oscar’a layık olacağına inanıyorum
 • Femi Adebayo, tarihimizin yakında büyük bir hassasiyetle ekranda olacağı konusunda bana umut veriyor.
 • Bu inanılmazdan da öte, kültür için yaptığınız şeyler için teşekkürler
 • Yemin ederim bu fragmanı dün ile bugün arasında 20 defadan fazla izledim. Çok merak uyandırıcı ve büyüleyici. Boda Femi, nijeryalı ve Yoruba kaputunu yükselttiğin için teşekkürler
 • Didaktik özü, empatik etkileri ve art etkisi olan bir belgesel drama. Bu çok fazla, sevinçten ağlıyorum. Ama neden bu fragmanı çıktığından beri her saat sayısız kez görüyorum? Ageshinkole’de yaptığım gibi bundan çok keyif alıyorum. Yorubahood, Nijerya’yı gururlandırıyor. Teşekkürler Boda Femi. senin koruyucun olmak isterdim
 • Vay canına, normalde yorum yapmam ama bu reklama engel olamıyorum. Bu proje milyonda bir, türünün tek örneği. Henüz çıkmadı ama şimdiden ‘salyalarım akıyor’. Afrika kültürünü fevkalade temsil ettiği için @Femi Adebayo’ya teşekkürler. Başka kim bu şaheseri bekleyemez???
 • Film endüstrisinin ne hale geldiğiyle gurur duyuyorum
 • Şükürler olsun ki aktörler ve aktrisler artık modern ve eski savaş yöntemiyle uyanıyorlar. Lütfen Yoruba’nın savaş yolunda özgür olmasını istiyoruz, sadece çekiciliğe bağlı kalmamasını istiyoruz. Efsane Femi Adebayo’yu harika çalışması için gerçekten takdir ediyorum. Daha fazlasını bekliyoruz.
 • Yoruba filmi, Ageshinkole, Anikulapo, Battle on a bukka street, Ijakumo,orisa, Jagunjagun ve benzerleri dahil olmak üzere bugünlerde oyuncularımızdan ve aktrislerimizden çıkan türden yapımlarla artık Daha da yükseklere taşınıyor. Tebrikler ama unutmasınlar ki biz ne kadar geliştirirsek geliştirelim gelenek, kültür, adet ve Yoruba özgünlüğünden taviz verilmemeli. ALLAH yardımcımız olsun Amin.

Söz konusu fragman altında daha birçok yorum bulunmaktadır. Lütfen sizlerde aşağıdaki yorum kısmına film hakkındaki düşüncelerinizi yazınız. (Teşekkürler)

Jagun Jagun (The Warrior) Filmi Oyuncu Kadrosu

Filmde pek doğal olarak birçok oyuncu bulunmaktadır. Ancak mevcut kadrodaki oyuncuların bir kısmı şu şekildedir;

 • Femi Adebayo
 • Lateef Adedimeji
 • Odunlade Adekola
 • Ibrahim Yekini Itele
 • Bakunmi Oluwashina

Görmüş olduğunuz üzere söz konusu filme dair genel detaylar bu şekildedir. Dram ve tarih filmlerinin çokça sevildiği Türkiye’de umuyoruz ki bu filmi de seveceksiniz.

Filmi izlemeniz halinde keyif almanız dileğiyle…

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Heart of Stone Filmi

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

 1. Ahmet Salih - -

  güzel bir filme benziyor. Dram ve tarih filmleri güzel olabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir