Diziler Filmler

Haile: Bir Aile Kâbusu Filmi (2023)
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Sinema
 4. »
 5. Haile: Bir Aile Kâbusu Filmi (2023)

Haile: Bir Aile Kâbusu Filmi (2023)

I0hSsxbbQz I0hSsxbbQz -
2755 1

Haile: Bir Aile Kâbusu filmi, bir Türk korku filmi tanıtımı ile karşınızdayız. Bir aksilik olmaması halinde 23 Haziran 2023 tarihinde vizyona girecek olan bu filme dair olabildiğince detaylı bilgi vermeyi amaçlamaktayız. Hazırsanız başlayalım.

Haile: Bir Aile Kâbusu Filmi (2023)

Haile: Bir Aile Kâbusu Filmi Fragman İzle, Konusu, Yorumlar ve Oyuncu Kadrosu

Filmin yönetmen koltuğunda Alper Mestçi oturuyor. Tür olarak ise korku filmi olarak geçmektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi vizyon tarihi ise 23 Haziran 2023’tür.

Korku filmleri ülkemizde ilgiyle izlenen film türlerinden biridir. Bakalım film sinema eleştirmenlerinden ne yönde eleştiri alacak?

Haile: Bir Aile Kâbusu filmini izleyebilmek için gösterime girdiği sinema salonuna ait bilete ihtiyacınız bulunmaktadır. Lütfen sadece yasal yollardan izleyiniz.

Haile: Bir Aile Kâbusu Filmi Konusu

İnternet üzerinden filme dair bulabildiğimiz konu bilgisi şu şekilde;

Aşık olduğu kadının ağabeyi ile evlendirilmesini kabullenemeyen Kemal, bu durum üzerine bir köyün sonunun gelmesine sebep olacak bir takım olaylar silsilesini başlatır. 25 yıl aradan sonra lanetli bir büyü tekrardan ortaya çıkar ve vaat edilen kefareti istemesiyle kötülük yeniden gün yüzüne çıkar. Söz konusu korkunç olayların merkezinde bulunan Damla ise geçmişiyle yüzleşmek adına Haile-i Vaka olarak kayıtlara geçecek bu olayların baş gösterdiği Baras köyüne gider.

Gördüğünüz üzere filme dair konu bu şekilde. Ayrıca paylaşmış olduğumuz fragmanı da izleyerek filme dair olabildiğince bilgi edinebilirsiniz.

Filmin Fragmanı

Filme Dair Yorumlar

Maalesef filme dair yorum bulamadık. Ancak bu konuda araştırma yapan insanların faydalanabilmesi adına lütfen aşağıdaki yorum kısmında film hakkındaki düşüncelerinizi belirtiniz. (Teşekkürler.)

Haile: Bir Aile Kâbusu Filmi Oyuncu Kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunu oluşturan aktörlerden bir kısmı şu şekilde;

 • Zeynep Urhan
 • İpek Arkan
 • Emre Kılın
 • Ömer Gecü
 • Öznur Kula

ve daha birçok oyuncu…

Umuyoruz ki filmi izlemeniz halinde beğenirsiniz. İyi seyirler.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Büyü De Gel Filmi

Bu makaledeki filme dair tüm materyaller, insanlara daha fazla bilgi verebilmek adına kullanılmıştır. Herhangi bir ticari amacımız bulunmamaktadır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

 1. selma can - -

  korku filmlerini pek seven biri değilim ancak bilgiler için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir